محل تبلیغات شما

خدایی هست که در مسیح جلوه گر شده تا بیاد به دنیا تا این که نشون بده برای من و شما ارزش داره.
تولد عیسی یعنی نگرش محبت خدا نسبت به ما، یعنی اینکه خدا همانند ما شد تا این که مارو در آغوش بگیره. تا بگه من برای شما ارزش قائلم.
انجیل به ما میگه که خدا برای ما کاری کرده، پیغام شیرین انجیل برای همه ما هست، وقتی که عیسی مسیح به دنیا آمد چوپانان که در صحرا بودند رفتند و به اونها این خبر خوش را دادند که نجات دهنده عالم در بیت لحم بدنیا آمده. 
ایسی مسیح به دنیا ما آمد تا اینکه دست ما را بگیرد در دست پد قرار دهد، انسان را آشتی بده با این که از خدا دور بودیم بر اثر گناهانی که پدران ما آدم و حوا کرده بودند.

تولد عیسی مسیح این‌چنین روی داد: مریم، مادر عیسی، نامزد یوسف بود. امّا پیش از آنکه به هم بپیوندند، معلوم شد که مریم از روح‌القدس آبستن است. از آنجا که شوهرش یوسف مردی پارسا بود و نمی‌خواست مریم را رسوا کند، بر آن شد که بی سر و صدا از او جدا شود. امّا چون این تصمیم را گرفت، به ناگاه فرشتۀ خداوند در خواب بر او ظاهر شد و گفت: ای یوسف، پسر داوود، از گرفتن زن خویش مریم مترس، زیرا آنچه در بطن وی قرار گرفته، از روح‌القدس است. او پسری به دنیا خواهد آورد و تو او را عیسی خواهی نامید، زیرا او قوم خود را از گناهانشان نجات خواهد بخشید.» این همه رخ داد تا آنچه خداوند به زبان نبی گفته بود، به حقیقت پیوندد که: باکره آبستن شده، پسری به دنیا خواهد آورد و او را عِمانوئیل خواهند نامید،» که به‌معنی ’خدا با ما‘ است. چون یوسف از خواب بیدار شد، آنچه فرشتۀ خداوند به او فرمان داده بود، انجام داد و زن خود را گرفت. امّا با او همبستر نشد تا او پسر خود را به دنیا آورد؛ و یوسف او را عیسی نامید.»
مَتّی

در آغاز کلام بود و کلام با خدا بود و کلام، خدا بود؛ همان در آغاز با خدا بود. همه چیز به واسطۀ او پدید آمد، و از هرآنچه پدید آمد، هیچ چیز بدون او پدیدار نگشت. در او حیات بود و آن حیات، نور آدمیان بود. این نور در تاریکی می‌درخشد و تاریکی آن را درنیافت.»
یوحنا

عیسی مسیح خداوند

نوکیش مسیحی ( رخساره قنبری ) دستگیر شد

راز خوشبختی واقعی (موعظه سر کوه عیسی مسیح خداوند )

خدا ,عیسی ,مسیح ,یوسف ,خداوند ,امّا ,به دنیا ,بود و ,او را ,این که ,عیسی مسیح

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زیر بارون گریه کردم اشکامو نبینی نماینده رسمی یاسکاوا در ایران